Нішева парфумерія: що це і навіщо вона потрібна?

нішева парфумерія

Про нішеві духи хоча б один раз чула кожна жінка. Про них із придихом розповідають консультанти у парфумерних бутіках. Духи рекомендують зірки кіно та шоубізнесу. Цінники на парфуми змушують згадати, що є така категорія продуктів – «не для всіх». Так що ж являє собою нішева парфумерія - давайте розбиратися, хто її купує і для чого вона потрібна.

Що таке нішеві парфуми

Спочатку познайомимося з особливостями різних видів парфумів. Представлені сьогодні на ринку продукти поділяються на три категорії:

  • мас маркет – парфуми, представлені більшості торгових точок і доступні кожному покупцю;
  • люкс – сегмент парфумерії, що відрізняється від мас-маркетів продукції підвищеною ціною;
  • ніша – ті самі нішеві/селективні парфуми, що є розробкою та створенням парфумерів і продаються за «елітною» ціною.

Відмінні риси нішевої парфумерії – її обмежений тираж, ексклюзивність аромату, унікальна та неординарна комбінація нот. Над пірамідою в таких духах працюють найкращі майстри. У них вкладають душу та талант. Тож вартість ексклюзиву цілком виправдана.

Сама назва «нішева парфумерія» ніби говорить про те, що комірку, що займається на парфумерному ринку, ці парфуми не віддадуть. Це – витвір мистецтва, гідний найдосвідченіших власників. Нішеву парфумерію «одягають» і носять із гордо піднятою головою та аристократичною поставою. Вона на це заслуговує.

Секрети селективної парфумерії

Індивідуальний підхід до розробки нішевих (селективних) парфумів передбачає ретельний відбір складових ароматної піраміди. Кожна нота – на своєму місці. Кожен акцент – яскравий та унікальний. Кожен перехід - плавний, плинний, що дивує чарівним перетворенням запахів.

Які інгредієнти використовують парфумери для створення нових нішевих духів? Одна з ознак селективної парфумерії – категорична відмова розробників від штучно створених речовин. Тут немає силіконів, ароматів, «несправжніх» запахів. Як і у випадку зі створенням ексклюзивного вина за основу беруться лише найкращі компоненти. І результат – так само ідеальний.

Більшість інгредієнтів, що використовуються, відбирають не тільки за критерієм натуральності. При складанні ароматної композиції відіграють роль навіть такі, здавалося б, дрібниці, як місце зростання рослин або час їх збору. Так, для отримання ноти квіток апельсинового дерева у більшості парфумів використовується сировина з Півночі Африки. А за есенцією дерева їдуть до Індонезії. Нішеві парфумери – люди захоплені та у чомусь фанатичні. Можливо, саме тому результат їхньої праці важко повторити.


нішові парфуми

Ексклюзив у всьому

Вміст пляшечок викликає трепет і передчуття. Але навіть ще не відкритий флакон змушує затамувати подих і отримати справжнє задоволення від споглядання шедевра. І зовсім неважливо, який бренд попрацював над упаковкою нішевих парфумів – усі флакони ексклюзивні та несуть у собі вагому частину концепції парфумерної компанії.

Флакон – це немов передмова до вишуканого твору. Ретельно продумане, насичене деталями та нюансами, що відкриває таємницю, але в жодному разі не яскраве і не дає можливості зрозуміти на 100% – що всередині.

Хмара нішевих парфумів рідко має неймовірні форми та яскраві забарвлення. Найчастіше це ідеальні флакони із якісного скла темного кольору, виконані в лаконічних формах. Нерідко напис на пляшці робиться вручну. Такі флакони можуть бути прикрашені гравіюванням, ексклюзивною етикеткою, стразами, ручним розписом.

Деякі бренди постачають кожен флакон з нішевими парфумами індивідуальним реєстраційним номером та сертифікатом справжності. Для оформлення упаковки використовують як традиційні матеріали, так і рідкісні породи деревини, дорогоцінні метали, каміння. Іноді – упаковка розповідає про ставлення виробника до гучних проблем соціуму.

Нішеву парфумерію не зустріти у відділах із духами у супермаркетах. Її не знайти на ринках і в лавках із недорогою туалетною водою. Цей продукт випускається в мінімальній кількості і купити парфумерію нішеву можна тільки в спеціалізованих бутиках, в яких панує особлива атмосфера. Це – своєрідні клуби за інтересами, куди приходять не лише за новим флаконом, а скоріше за легендою та враженнями.

селективні парфуми

Нішеві парфуми не потребують великої рекламної компанії. Якщо парфумерію класу Lux можна побачити на глянсових розворотах, екранах ТБ та на вуличних розтяжках, то нішу не зустрінеш у місцях, які не мають попиту у покупців цього продукту.

Нішева парфумерія насолода дороге. Немає чіткої межі вартості, де закінчується Люкс та починається селектив. Адже річ не в ціні. Залежно від імені парфумерного будинку, особливостей вмісту флакона, піраміди нот, ексклюзивності аромату, ціна нішевих парфумів варіюється в широких межах.

Сьогодні купити селективні парфуми можна і без відвідування бутіків в Італії, Франції чи іншій країні, вибраній «найкращими носами світу» для творчості. Замовити парфуми із нішевих серій можна онлайн. Важливо вибрати надійного продавця, у чесності якого немає сумнівів.

Коментарі
Схожі статті
27.08.2020 21:57
Як відрізнити натуральну косметику від підробки?
Як відрізнити натуральну косметику від підробки?
Доглядова і декоративна косметика проникає в шкірні структури і неабияк впливає на стан організму. Цей факт – найважливіша причина вибору якісних косметичних засобів, знайти які серед великої кількості фальсифікату нелегко. Результат використання нея..
27.08.2020 22:05
Як відрізнити парфумерію нішеву від підробки?
Як відрізнити парфумерію нішеву від підробки?
Елітна парфумерія викликає захоплення. Ретельно підібрані піраміди нот, тонко сплетених між собою у справжню симфонію запахів, здатні підкорити серця навіть найзапекліших скептиків. Так, такі парфуми коштують дорого. Але вже за першого знайомства з п..