0.00грн.
Зробити замовленняРозвиток науки спричинило чимало відкриттів. Серед них – як приємні несподіванки, так і знання, що викликають бажання якнайшвидше змінити звичним у побуті засобам. Не обійшло стороною детальне вивчення та косметичну продукцію – сьогодні вже складно посперечатися з фактами, що підтверджують шкоду синтетичної сировини, яку використовують виробника при створенні кремів, шампунів, гелів, помад та парфумів.
Віддалення людини від природи, активне знищення навколишнього середовища, малоефективність засобів боротьби з руйнуванням захисних бар'єрів атмосфери – кожен фактор стає вагомим аргументом на користь того, щоб привнести у своє життя найбільше натуральних і природних продуктів, не здатних нашкодити ні людям, ні зовнішньому світу. Так на ринку з'явилася велика кількість пропозицій від творців натуральної та органічної косметики. Маркування ЕКО, БІО, Organic прикрашає таку продукцію та розповідає про те, що вона безпечна та розроблена з урахуванням вимог екологічності. Чи є різниця між різними групами такої продукції і на чому вона полягає?
Основне правило створення натуральної косметики - включення до її формули не менше 80% складових, отриманих із природної сировини. Це – витяжки та екстракти рослин, ефірні олії, відвари, настої трав, інші компоненти природного походження. Великих обмежень щодо якості та обробки таких речовин немає – склад подібних засобів нічим не регламентується і повністю перебуває на совісті виробників.
Натуральна косметика займає величезний відсоток сучасного б'юті-ринку. У принципі, саме це визначення включає більш дрібні можливі позначення косметичних засобів з натуральним складом – органічну косметику, еко засоби, продукцію з маркуванням «на травах», «фіто», «біо». Щоб не купити малоефективний натуральний продукт, необхідно уважно ознайомитися і з його складом, і з репутацією виробника. Зверніть увагу на перелік компонентів, вказаний на упаковці – він ведеться у спадному порядку. Ті речовини, які включені до складу найбільшої концентрації, вказані вгорі списку. Адже, на жаль, «натуральними» називають такі засоби, в основі яких лежать природні, але марні компоненти.
Органічна косметика – останній тренд у світі б'юті-коштів. На відміну від натуральної продукції, її виробництво суворо регламентовано. У складі таких продуктів не може бути:
І це далеко не повний перелік заборон. Як зрозуміло з зазначеної інформації, термін придатності таких продуктів дуже обмежений. Не може органічна косметика зберігатись роками! Якщо виробник вказує на те, що у складі коштів є модні сьогодні колаген, плацента або інші складові тваринного походження – така косметика апріорі не може вважатися органічною.
Маркування Organic cosmetics також свідчить про те, що цей вид продукту не завдає шкоди навколишньому середовищу. Причому на всіх етапах свого існування – від моменту вирощування та збирання рослин до утилізації при використанні коштів. Інгредієнти косметики, що потрапляють у воду, не забруднюють природу, надаючи на неї або нейтральний, або позитивний вплив. Така косметика апробується без проведення дослідів тварин.
Визнати органічну продукцію можна тільки після ретельного відстеження всіх етапів її виробництва. Свідченням проходження перевірки є позначення на упаковці – емблеми NaTrue, ECOCERT, COSMEBIO, BIO EcoCert, BDIH та ін.
Роблячи вибір косметики слід пам'ятати - за довгі роки використання багато компонентів засобів накопичуються в шкірних структурах і в організмі і надають на них неабияку дію. Чим натуральнішими будуть ці складові – тим краще та безпечніше.
З турботою про здоров'я зробити вибір косметичної продукції набагато простіше. Звичайно, це має бути натуральна косметика . А ось яка – кожен споживач вирішує самостійно. Якщо дозволяє бюджет чи вимагають погляди на світ і життя – кращого варіанта, ніж органічні засоби, не знайти. У такому разі слід шукати продукцію, яка несе на собі маркування про органічність та екологічність.
Якщо ж завдання - купити недорогу натуральну косметику - можна вибрати відповідний за властивостями та ефективності варіант з безлічі пропозицій різних брендів. На щастя, сьогодні їх чимало. Але в цій ситуації особливу увагу рекомендуємо приділити вивченню складу коштів, що купуються.