Лосьйон для запобігання випадіння волосся та стимулювання його росту DSD De Luxe 9.4 Aminopyrrol + Melatonin Lotion
Бренд: DSD De Luxe
Подарунок до будь-якого замовлення! Подарунковий набір-знайомство SwissGetal при покупці від 5000 грн (вартість подарунка 1200 грн)
Дія: лосьйон містить інноваційну формулу, розроблену для запобігання випадіння волосся та стимулювання його росту. Основу лосьйону представляє плацентарний екстракт та активні інгредієнти – амінопіррол (копіррол з амінокислотами) у поєднанні з мелатоніном, ніацинамідом, вітамінами та ліпідами, у тому числі фосфатидилхоліном.
Амінопіррол міститься у максимальній концентрації 6,7%, інкапсульований у ліпосоми, що дозволяє доставляти активні речовини безпосередньо в клітини волосяних фолікулів, де відбувається уповільнене вивільнення. Копіррол розроблений з метою максимально можливого поліпшення росту волосся, який можна порівняти з ефектом міноксидилу, але з меншими побічними ефектами. Копіррол має молекулярну структуру, схожу на міноксидил, але з меншою кількістю вуглецевих ланцюгів і більшою абсорбційною здатністю.
Копіррол не має значних побічних ефектів порівняно з міноксидилом, і для нього менш характерний синдром відміни. Поєднання копірролу з амінокислотами (амінопіррол) дозволяє ще більшою мірою збільшити ефективність за відсутності побічних ефектів.
Екстракт плаценти та суміш амінокислот забезпечують регуляцію росту та харчування волосся, що необхідно для синтезу кератину. Збільшують міцність та блиск волосся. Ніацинамід розширює судини, регулює діяльність сальних залоз, зволожує шкіру голови та волосся.
Не підходить для застосування при вагітності та ГВ.
Спосіб застосування:
- Наносити по 1/2 ампули щодня, переважно на ділянки з проблемним волоссям. Втирайте м'якими масажними рухами. Шкіра має бути сухою або злегка вологою. Лосьйон не потрібно змивати.
- При сильному випадінні волосся рекомендується наносити лосьйон двічі на день. Курс лікування триває від 4 до 6 місяців, після чого при необхідності ви можете продовжувати його застосування 3 рази на тиждень, стільки часу, скільки потрібно.
- При хронічному порідінні волосся, але без активного випадіння, рекомендуємо використовувати лосьйон по 1/3 – 1/4 ампули (2,5 – 3 мл), щодня або через день, але протягом тривалого часу.
Об'єм: 10 мл х 10
Країна виробник: Іспанія
Підтримка клієнтів
Потрібна допомога? Зателефонуйте нам: 0 800 214 180; +38 067 812 31 13
Щодня з 10:00 до 18:00
- Тип продукту: Лосьйон для волосся, Ампули для волосся, Спецзасоби
- Тип волосся: Усі типи волосся
- Призначення: Проти випадіння, Стимуляція росту волосся
- Країна: Іспанія
- Об'єм: 100 мл
Спосіб використання
Інгредієнти
После использования несколько дней заметила что волосы стали выглядеть живее, хотя результат не сразу. Запах приятный, испанский товар порадовал, но не ждите чудес мгновенно. Наносить удобнее утром, упаковка компактная.
Цей лосьйон мені підійшов. Користуюсь вже кілька днів і здається, що волосся стало міцніше. Дуже зручно наносити, не потребує змивання, тож економить час. Запах приємний, не дратує. Великий плюс, що підходить для всіх типів волосся. Не скажу, що ефект миттєвий, але помітний.
Користуюсь цим лосьйоном вже кілька днів і є зміни видно, волосся стало виглядати здоровіше 💁♀️, менше випадає. Зручна упаковка, легко наносити на шкіру. Пахне приємно, не залишає липкості 👌🏻. В цілому задоволена.
Лосьон использую уже несколько дней и, знаете, волосы стали менее выпадать. Испанский продукт не разочаровал. Ампулы удобно дозировать. Удобно, что подходит для всех типов волос. Эффекта супер роста пока не заметила, но надеюсь будет. 😊
Користуюсь вже декілька днів штукою для волосся з Іспанії — непогано.
Користуюсь цим лосьйоном вже кілька днів і треба сказати він досить добре справляється з випадінням волосся хоча миттєвого ефекту не чекайте, для результату треба час, об'єм ампул зручний для використання на різні ділянки голови.
Купила лосьон для волос и пользовалась им несколько дней. Вроде бы все ок, волосы стали выглядеть немного лучше, но прям вау эффекта не заметила. Лосьон удобный в использовании, ампулы легко открываются, что меня порадовало. Хватает надолго, но запах специфический, не всем может понравиться. Приятно, что подходит для всех типов волос, даже мои кудряшки не против. В целом неплохой продукт, но ожидала большего от такого состава.