0.00грн.
Зробити замовлення- Виробник: Milbon
- Код товару: 0051243
- Наявність: В наявності
Країна | Японія |
---|---|
Об'єм | 100 мл |
Призначення | Розгладжування |
Тип волосся | Усі типи волосся |
Тип продукту | Сироватка для волосся |
Дія: ексклюзивна сироватка для волосся, схильного до сплутування, робить його гладким, блискучим, еластичним. Особлива формула засобу заповнює кутикулу волосся, усуваючи її пористість та жорсткість. В результаті - живі, здорові локони без сплутування.
Активні компоненти: ліпіди та інші речовини натурального шовку.
Спосіб застосування: невелику кількість засобу (1 натискання на дозатор – для короткого волосся, 2 натискання – для середнього та 3 – для довгого) видавити і злегка розтерти між долонями. Потім нанести на вологе підсушене рушником волосся, відступивши від коренів 8-10 сантиметрів. Ретельно опрацювати пасма з обох боків. Не потребує змивання! Підходить для щоденного використання.
Тип волосся: для всіх типів
Об'єм: 100 мл
Країна виробник: Японія
- Готівкою (uk);
- Оплата онлайн на сайті;
- Оплата на картку ПриватБанка;
- Наложений платіж (2% від суми замовлення + 20грн);
- Платежі за допомогою банківських карт Visa и MasterCard через POS термінал в офісі.
- Додаток Privat24
Партнерами інтернет-магазину BonVivant є виключно офіційні представники брендів. Сумнівів у якості товару, що купується, у вас не виникне, але, відповідно до Закону про захист прав споживачів, можливість повернути невідповідний заявлений товар є у кожного покупця.
Відгуків про цей товар ще не було.