Морський тонік із квітами апельсина Thalgo Marine Toner With Orange Blossom
1 052
грн.
код товару: 01481
Морський тонік із квітами апельсина Thalgo Marine Toner With Orange Blossom
Немає у наявності
Бренд: Thalgo
1 052
грн.
Морський тонізуючий лосьйон з квітами апельсина Thalgo Marine Toner With Orange Blossom ідеально підходить для завершального видалення макіяжу, пом'якшує та заспокоює шкіру, відновлює баланс шкіри, насичує мікроелементами та живить, наповнює мінералами та відновлює.
Активні інгредієнти:
- Кодиум зелена водорість-Насичує шкіру мінералами та відновлює її, нейтралізує дію вільних радикалів
- Екстракт листя Органічної Оливи - Зволожує, живить та відновлює баланс шкіри
- Вода квітів Органічного Апельсина - Заспокоює та стимулює відновлення шкіри
- Середземноморська сіль (Camargue Salt) - Багата поживними морськими речовинами та оліго-елементами, схожими з нашим організмом
Ось уже понад 50 років фахівці компанії THALGO досліджують багатства та невичерпний потенціал океану, створюючи догляд за шкірою та біологічно активні добавки для створення та підтримки краси та здоров'я. Кожен продукт THALGO є справжнім еліксиром краси та молодості, концентрат морської сили, який працює в абсолютній синергії зі шкірою, відповідає найвищим стандартам якості. Морський догляд THALGO містить високу концентрацію мінералів, відновлює природний баланс шкіри та оздоровлює організм.
Склад: Aqua (Water). Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Water*. Glycerin*. Alcohol*. Propanediol. Maris Sal (Sea Salt). Sucrose Laurate. Parfum (Fragrance). Gluconolactone. Sorbitol. Olea Europaea (Olive) Leaf Extract*. Algae Extract. Sodium Benzoate. Sucrose Dilaurate. Sodium Hydroxide. Sucrose Trilaurate. Sodium Phytate. Dehydroacetic Acid. Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Oil. Cinmomum Camphora (Camphor) Leaf Oil. Calcium Glucote. Benzyl Alcohol. Potassium Sorbate. Citric Acid. Citrus Aurantium Amara (Bitter Orange) Flower Oil. Citrus Nobilis (Mandarin Orange) Peel Oil. Citrus Reticulata Leaf Oil. Lilool. Limonene. Geraniol. Citral. * Organically farmed ingredients
Застосування:
Змочити ватяний диск тоніком, протерти обличчя у напрямку від центру до скронь і вилиць, потім шию в напрямку від основи до підборіддя.
Насичена мінералами та звільнена від косметики, шкіра повертає свою природну енергію та сяйво.
Змочити ватяний диск тоніком, протерти обличчя у напрямку від центру до скронь і вилиць, потім шию в напрямку від основи до підборіддя.
Насичена мінералами та звільнена від косметики, шкіра повертає свою природну енергію та сяйво.
Тип шкіри: Всі типи шкіри
Об'єм: 200 мл
Франція
Підтримка клієнтів
Потрібна допомога? Зателефонуйте нам: 0 800 214 180; +38 067 812 31 13
Щодня з 10:00 до 18:00
- Тип продукту: Тонік для обличчя
- Тип шкіри: Усі типи шкіри
- Призначення: Тонізація
- Країна: Франція
- Об'єм: 200 мл
- Лінія: Органічний догляд
Спосіб використання
Інгредієнти
Відгуки
0 з 5
(0 отзывов)
5
4
3
2
1
Сортувати:
Запитання та відповіді